Główna O nas Kontakt Projekty Timer NE555 ST6 Realizer Historia Linki 

Nowość!! Realizer - Graficzne programowanie mikrokontrolerów >>>>

ST62-Realizer

Od Autora

Książka ta powstała z inicjatywy Redakcji Elektroniki Praktycznej na podstawie serii artykułów, dotyczących kursu obsługi programu ST6Realizer.

Przeznaczona jest przede wszystkim dla elektroników amatorów, którzy w prosty, bezbolesny sposób chcą rozpocząć przygodę z mikrokontrolerami.

Nie ulega wątpliwości, że rozwój elektroniki w ostatnich latach nie pozostawia nam elektronikom wyboru, zmuszając nas do zgłębiania tajemnic techniki mikroprocesorowej. Ci wszyscy, którzy nie maja czasu uczyć się skomplikowanych języków programowania a chcą w swoich konstrukcjach wykorzystać mikrokontrolery mogą śmiało sięgnąć po mikrokontrolery rodziny ST62/72 i tworzyć przy pomocy ST6Realizera bardzo zaawansowane programy w ciągu kilkunastu przyjemnych minut z komputerem.

Wielką zaletą ST6Realizera jest jego intuicyjna obsługa oraz to, że nie wymaga się od projektanta znajomości jakiegokolwiek języka programowania!

Książka oprócz podstawowych wiadomości o mikrokontrolerach rodziny ST62 oraz zagadnień związanych z obsługą programu ST6Realizer, zawiera bardzo dużo praktycznych przykładów, które ułatwią zgłębianie tajemnic tego niesamowitego programu.

Tak jak inne programy Realizer ma swoje wady i zalety.

Jednak jestem pewny, że każdy kto sięgnie po Realizera nie zawiedzie się na nim i będzie z niego zadowolony tak jak autor ksiażki.

 

Elbląg 1.07.2001 Krzysztof Górski

 

1. Spis treści

2. Wprowadzenie